Zostań prawdziwym Cantineros!

Pochodzenie rumu ma duże znaczenie w jakości przygotowanych drinków.
Uwielbiamy koktajle – warunek jest jeden – prawdziwy rum z Kuby!

W ramach działań przeprowadzonych dla marki Havana Club zorganizowaliśmy profesjonalny konkurs skierowany do barmanów. Zostań prawdziwym Cantineros to nie tylko wyśmienita zabawa i profesjonalna rywalizacja, zwycięzca konkursu będzie reprezentował Polskę na międzynarodowym Grand Prix bramanów w stolicy rumu – na Kubie!


3 500 000 zasięgu online!

W okresie trwania konkursu podjęliśmy się zmiany komunikacji prowadzonej w kanałach społecznościowych marki. Zgodnie z naszą myślą przewodnią edukowaliśmy fanów marki z tajników sztuki barmańskiej, co przełożyło się na kilkukrotny wzrost zaangażowania fanów. Rum to nie tylko Cuba libre i Mojito, prawda?


209 zgłoszeń do konkursu

50 przeprowadzanych warsztatów ze sztuki barmańskiej
w całej Polsce!

I like it like that! A Ty?

O tytuł prawdziwego Cantineros walczyło 209 barmanów z całej Polski. W III etapowej rywalizacji szerzyli oni wiedzę na temat prawdziwego kubańskiego rumu oraz przeprowadzali warsztaty ze sztuki barmańskiej pod patronatem marki Havana Club.

W III etapie konkursu 15 najlepszych barmanów zmierzyło się w walce na koktajle podczas Grand Prix, które odbyło się w Krakowie. Teatro Cubano był areną niezwykłych zmagań, w finale wyłoniliśmy barmana, który reprezentuje Polskę w międzynarodowym Grand Prix w stolicy rumu – na Kubie!